Poloha

Internát je společně se školou umístěn v areálu Hotelové školy Radlická. Ve stejném areálu sídlí a provozuje svou činnost také soukromé zařízení školního stravování, které žákům školy i žákům ubytovaných v internátu zajišťuje stravování.

Celý areál je umístěn v dostupné vzdálenosti od stanice metra B – Nové Butovice s dobrou dopravní dostupností na některá vlaková a autobusová nádraží.

Součástí areálu je relaxační zahrada, v přímém sousedství školy je Prokopské a Dalejské údolí.

Ubytovaní

Kapacita internátu je 69 žáků. V internátu jsou přednostně ubytovávaní žáci školy.

V případě nenaplnění kapacity nabízíme dlouhodobé ubytování žákům a studentům jiných středních, vyšších odborných a vysokých škol. Tato forma ubytování je možná vždy od neděle do pátku, o víkendech a prázdninách je internát uzavřen.

Krátkodobé ubytování nabízíme skupinám i soukromým osobám. Možnosti krátkodobého ubytování záleží na předchozí domluvě a počtu zájemců o ubytování.

Zařízení internátu

Internát je budova o třech patrech umístěná v areálu Hotelové školy Radlická. Žáci jsou ubytováni ve standardně vybavených dvoulůžkových pokojích, dva pokoje mají vždy společnou předsíň s ledničkou, rychlovarnou konvicí a nově zrekonstruované sociální zařízení.

V prostorách internátu byly vytvořeny tři jednolůžkové pokoje uzpůsobené pro ubytování žáků s vodicími psy.

Pro přípravu a ohřev jídla mohou žáci využívat společné kuchyňky s mikrovlnkou troubou a moderní cvičnou kuchyň s nadstandardním vybavením.

K domácímu samostudiu slouží žákům moderní počítačová studovna, pro trávení volného času je k dispozici posilovna, showdownová tělocvična, hudebna a klubovna s televizí.

GDPR