Podporujeme aktivity zrakově postižených sportovců

Naše škola úzce spolupracuje se sportovním klubem BSC Praha. Tento klub ve dnech 10. 6. až 13. 6. 2021 pořádal již 5. ročník mezinárodního sportovního turnaje BSC Prague Showdown Cup 2021. Turnaj se konal ve Sportovním centru v Nymburce. Nejenom že naše škola podpořila organizaci turnaje dobrovolnickou výpomocí ze strany paní profesorky Paďourové, spoluorganizátorky celého turnaje, paní ředitelky Eliáškové nebo paní zástupkyně Wagnerové, spoluautorky plakátu akce, ale pro potřeby turnaje škola zapůjčila také vlastní showdownový stůl (viz fotografie 3), na kterém se v jedné z turnajových místností sváděly tuhé boje o medaile. I když stupínek vítězů obsadili sportovci z Polska nebo Itálie, naši hráči nezůstali stranou. Dechberoucí výkon podal absolvent našeho gymnázia, Tomáš Mysliveček (viz fotografie 4), který se v konkurenci mužské kategorie probojoval na výsledné 5. místo.

Je ovšem důležité také vyzdvihnout výkon pana Petra Bayera (viz fotografie 1 a 2), který se mezi mladými hráči prosadil na konečném 14. místě. Dokázal tedy, že je skvělým hráčem evropské úrovně, a tedy důstojným trenérem showdownu v naší škole.

Zveme vás tedy od 1. 9. 2021 do jeho tréninkové skupiny, která se u showdownové místnosti v prostorách internátu školy schází jednou týdně. Zájemci ze školy či internátu se mohou na podrobnosti zeptat u vedoucí vychovatelky Jany Haňové.

Může jít o obrázek one or more people a indoor

Může jít o obrázek one or more people a indoor

Může jít o obrázek 1 person , standing a indoor

Může jít o obrázek 2 people , people standing a indoor

GDPR